Aktuality

3.1.2016
Zdánlivě se dlouho nic nedělo. Nicméně již existuje druhá verze scénáře, v současné podobě ve verzi bodového scénáře. Původní verze se nám s odstupem příliš nelíbila, proto jsme se rozhodli pro přepracování.

22.12.2014
Nová verze tohoto webu.

26.10.2014
Slibované video k písni Čtyřspřeží, které sice není středověké, ale jako ukázka naší práce sloužiti může.

25.6.2014
Video k písni Čtyřspřeží bylo natočeno a v současné době probíhá střih. Během několika týdnů bude video k dispozici ke shlédnutí.

10.4.2014
Jak bylo dříve oznámeno, napřed natočíme videoklip k jedné písni. Na realizaci filmu dojde později.
Byla vybrána píseň Čtyřspřeží kapely Ořešák - ukázka mp3 a text. Natáčení videoklipu proběhne v první půli června na jihu Moravy. :-)
Hledáme pro videoklip herce a herečku, věkově přibližně 20 až 30 let (opravdu přibližně, věk berte orientačně, herci mohou být i mladší nebo i starší).
Pokud by se někdo chtěl přihlásit jako kompars, tak tam není věkové omezení.
Přihlášky na email info@bodhran.cz (podrobnosti budou sděleny).

26.6.2013
Než začneme natáčet film, tak realizujeme pouze videoklip k jedné písni (která zatím není vybraná). Videoklip bude potom k vidění na YouTube.
Natáčení filmu se odkládá na dobu, až nastanou ekonomicky příhodnější podmínky.

3.4.2012
Zatím se stále nic nenatáčí, ale pracujeme usilovně na třetí verzi scénáře, kde se snažíme o větší realističnost postav. Během zimního období proběhly pohovory se zájemci o herecké role, některé jsme na základě testovacích videí přizvali ke spolupráci. Také jsme v kontaktu s kameramanem. V současné době stále hledáme lokality vhodné k natáčení, a také nejsou obsazeny všechny herecké role, převážně mužské, dívek se nám nějak přihlásilo víc. Nejdříve během května by mohly vzniknout první zkušební záběry, minimálně u některých lokací.

20.10.2011
Přípravy postupují, sice pomalu, ale pořád... Stále hledáme zejména herce a kameramana s kamerou (případně i střihače).

10.6.2011
Během června (a možná i později) budou probíhat informativní schůzky se zájemci o účinkování a zájemci o spolupráci. Výběr zatím rozhodně není uzavřen.

3.5.2011
V současné době probíhá intenzívní příprava filmu. Přihlásilo se nám hodně zájemců, což nás těší.:-) Nejprve se musíme sejít se všemi účinkujícími a podle výsledků schůzek teprve budeme domlouvat konkrétní termíny natáčení.
Stále ještě hledáme spolupracovníky: zejména herce hlavních rolí, kameramana, zvukaře a osvětlovače. Dále také potřebujeme pomoc při hledání natáčecích míst a zapůjčení dobových rekvizit.

2.3.2011
Pokud chcete film podpořit, na stránce Propagace najdete plakát ke stažení.

19.2.2011
První verze scénáře je dokončena, zatím se film připravuje. V současné době hledáme spolupracovníky.

Film
Aktuality
Hledáme
Fotogalerie
Video
Časté otázky
Pro novináře
Partneři filmu
Propagace
Herci
Tvůrci
Blog
Kontakt
Facebook
Úvodní strana

Facebook

 

Balada pro bodhrán   Balada pro bodhrán - Fotogalerie